Angelica "Angie" Chappel

19. března 2014 v 17:49 |  Obyvatelé Llynwen
Přezdívka hráče: Aci
Jméno postavy: Angelica "Angie" Chappel
Věk: 17
Patron:
Dreamer
Vlk
Původ: Obyvatelka Llynwen
Face claim: Neznámá
Vzhled: Angie se svou výškou je spíše podprůměrná, než průměrná. Její výška by odpovídala děvčeti tak o dva roky mladší. Nikdy ji ale její výška netrápila, naopak se jí líbí být malá. A navíc, "Co je malé, to je roztomilé", ne? Postavu má štíhlou a lehce obalenou svalovou hmotou, jelikož se věnovala gymnastice. Její

oválný a štíhlí obličej lemují rudé vlasy, které se od přírody kroutí. Ale že by jejich barva byla přírodní se říci nedá. Přírodní barva Gwenniných vlasů je černá a proto, pokud někde uvidíte černý pramen v tom moři červených vlasů, raději ji to neříkejte, ona si toho dříve či později všimne sama. Na svoje vlasy je strašně háklivá a věnuje jim spoustu péče. Ale vlasy ji stejně neposlouchají a v žádném účesu dlouho nevydrží. A proto jediné, co Gwenny nosí jsou rozpuštěné vlasy, obyčejné culíky a nebo drdoly, když potřebuje vlasy schovat. Ale stejně má nejraději vlasy rozpuštěné, protože miluje pocit, když si vítr pohrává s jejími vlasy. Její dokonalé tváři dominují dvě hnědá očka mandlového tvaru ohraničené hustýma řasama. Samozřejmě se maluje, občas používá make-up a stíny, ale to většinou někam na akce. Přes normální dny si postačí s řasenkou a tužkou na oči. Dále obličej má úzký nos pod kterým jsou plné růžové rty, které ničím nevylepšuje. Co se týká jejího vkusu na oblékání, nenosí žádný konkrétní styl. Většinou nosí nějaké džíny a k tomu má nějaké tričko, často klučičí a nebo s nápisem skupiny. Pokud nemá tričko, bude to tílko. Tílek má spoustu a ráda je přes léto nosí. Přes podzim ji uvidíte pořád v nějakých pánských mikinách přes hlavu. Šaty a sukně u ni vidíte výjimečně, ale v šatníku je má. Co se týče bot, sahá Angie jednoduše po Converskách.
Povaha: Její povaha by se dala vystihnout slovem cholerik. Angie je náladová jako jarní počasí, i když se to snaží nějak zmírnit. Každá maličkost ji vyvede z míry. Je velmi lehké ji naštvat, urazit nebo tam, ale vždy rychle vychladne. Pokud z ní po dobu jejího naštvaní vypadnou nějaká ne hezká slůvka, nečekejte omluvu, protože mnohdy si ani vědoma toho, co říká v průběhu svého "běsnění". Je to ctižádostivá holka, která ví co chce a ví, jak toho dosáhnout. Má vůdčí sklony a nerada poslouchá ostatní. Ráda soupeří a ještě raději vyhrává, protože si tím dokazuje, že je svým způsobem lepší než ostatní. Je doopravdy hodně tvrdohlavá a není dobrý nápad ji něco vyvracet. Je strašně netrpělivá a nevydrží chvíli na místě. Samozřejmě, s ostatními se baví ráda, i když málokdo s ní vydrží. Nečekejte, že konverzaci začne ona, protože to nemá ve zvyku. Když se baví s někým novým, je většinou roztržitá a nesvá, protože neví, co je ten člověk zač. Pokud někdo dokáže vydržet celou její povahu, pozná, že Aci si svých přátel cení a má je nade vše ráda. Má potřebuje své blízké ochraňovat. Samozřejmě jejím přítelem je těžké se stát, protože její důvěru si nezískáte ze dne na den. Zradu nese hodně těžko a je pro ni těžké odpouštět. Když je s přáteli, je z ní cítit uvolněnost a jakási radost.
Zájmy: Angie opravdu miluje hudbu a všechno s ní spojené. Ráda si něco zpívá a nebo tancuje, no bohužel se nikdy nenaučila hrát na žádný hudební nástroj. Dále má ráda čtení, hlavně fantasy, které může být smícháno i s láskou, ale obyčejné romány moc nemusí. Co se týče boje, nijak ji nevadí, protože to vnímá jako trochu jiný tanec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremyled Jeremyled | E-mail | Web | 30. ledna 2019 v 18:28 | Reagovat

You've gotten one of the best online sites.
http://kamagra-oral-jellies.com/
<a href=http://kamagra-oral-jellies.com/>kamagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea