Madge Heathrow

18. března 2014 v 17:29 |  Obyvatelé Llynwen
Přezdívka hráče: Rhea
Jméno postavy: Madge Georgina Heathrow
Věk: 16
Patron:
George
Finský špič (Pes)
Původ: Obyvatelka Llynwen
Face claim: Crystal Reed
Vzhled: Vysoká, hubená postava s hnědými kadeřemi a jasně lískově hnědýma očima. Takto byste přibližně mohli Madge poznat. Na její postavě se začínají viditelně rýsovat dívčí křivky a vymizejí buclaté tvářičky. Vlasy dlouhé až po ramena, nosívá většinu času rozpuštěné. Když má čas, natáčí si je. Odjakživa byla příznivkyní loken. Oválný obličejík zdobí nevýrazný rovný nosík s mírně plnými rty, které si čas od času protře rudou rtěnkou. Nad očima, které rámují dlouhé černé řasy, je souměrné obočí. Lícní kosti jakžtakž vystupují. Její pleť je neustále bledá, i když se opaluje.

Neobléká si vyzívavé a ani výrazné oblečení. Preferuje raději jednoduché oděvy v tmavých odstínech. Nejčastěji byste ji viděli v obnošených mikinách, v tílkách, kraťasech anebo v džínách. Madge nepatří mezi dívky, které se snaží svým vzhledem zaujmout chlapce. Sice si dává záležet na svém vzhledu, ale určitě se o něj nestará jen kvůli chlapcům.
Povaha: Ve společnosti působí chladným a nepřátelským dojmem a ona taková zčásti je. Dokud ji "neotevřete", jinak je velmi společenská. I když s bledou tváři a tmavýma kruhama pod očima vypadá jako zombík, je temperamentní. Jen zřídkakdy se usmívá, ale pokud ji někdo víc než otevře dokáže se chovat šíleně a téměř k nepoznání. Sice má důvod, proč se veselit, ale raději preferuje čas k boji než k zábavě. Madge se narodila pro boj a ne pro zábavu, totéž platí i pro ostatní. Vždy toužila jít do skutečného boje a ne na nějaký výcvik, který není na ostro.
Sice zvenku vypadá jako andílek, ale uvnitř je to průhvihářka. Vždy se bez starostí pouští do malérů a vůbec ji to nevadí, jestli bude za to potrestáná či ne. Nerada svěřuje své tajemství či problémy a to i svým nejbližším přátelům.
Zájmy: Většina času stráví jen a jen bojem. Už je celkem dávno, kdy začala s prvním tréninkem. Rozhodně netuší vůbec nic o elektronice, jelikož je velmi starodávná. Na rozdíl od ostatních, kteří dřepí u notebooků či nad telefonem, preferuje radši čtení a hudbě. Ráda tvoří a vymýšli nežli od dnešní populace ničí. Celkem se zajímá o kulturu a dějiny. V malování je levá. Její kresby se podobají kočičím škrábancům. Už delší dobu hraje na housle. Ano, zní to velmi nudně, ale pro ni je velmi důležité nejen ústně či písemně vyjadřovat své city, ale vyjadřovat je také i za pomocí hudby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea