Trim Winningham

19. března 2014 v 16:19 |  Obyvatelé Llynwen
Přezdívka hráče: lusmin
Jméno postavy: Trim Winningham
Věk: 16
Patron:
Macbeth
Orientální krátkosrstá kočka
Původ: Obyvatelka Llynwen
Face claim: Lily Collins
Vzhled: Spousta lidí říká, že je velice podobná své matce, ale to si ona osobně moc nemyslí. Má zajímavé hnědozelené oči, seshora orámované hustým, tmavým obočím a delší hnědé vlasy, které si ale často barví, zkracuje a nebo prostě upraví jiným způsobem. Její obličej pak doplňuje docela malý nos, který i tak na sebe dost upozorňuje a široký úsměv, který patří k jejímu každodennímu outfitu. Jen málokdo si všimne jejího jemného poprašku pih na obličeji, které se jí zatím daří dobře skrývat. Lidé si často nevšímají její krásy a ona se vlastně ani nediví, protože vůči vzhledu je k sobě hodně kritická. Obléká se více jako kluk, šaty si na sebe bere jen pokud je to nezbytně nutné. Nejčastěji ji můžete zahlédnout ve volných tričkách, džínách a converskách.
Povaha: Trim je často popisována jako

neuvěřitelně tvrdohlavá a trochu sarkastická dívka, ale jinak je velmi starostlivá, hlavě pokud se jedná o její přátele a rodinu. Je schopná jít až do extrému, nehledě na své vlastní bezpečí, aby ochránila své nejdražší. Trim je z hlediska povahy velmi komplikovaná osobnost a rozhodně více než jen rozpolcená. Je veselá, upřímná a často dost nepozorná; leckterá maličkost jí snadno unikne. I ve vážných situacích je schopná utrousit nějaký vtip, za což jí většina lidí nemá moc ráda, ale to ona příliš neřeší. Jen nerada přiznává svojí vinu a to se jí většinou i vrátí. Pokud se opravdu naštve, na rovinu říká, co si myslí a pak toho většinou i lituje. Po tom, co přijala to, kdo doopravdy je, našla uvnitř sebe jistý druh odvahy a od té doby dovede k problému přistoupit čelem. Ale v některých komplikovaných situacích velmi často zpanikaří.
Zájmy: Mezi její zájmy patří především kreslení, při kterém se dokáže bezvadně uvolnit a uspořádat si myšlenky. Většinou kreslí přesně to, co cítí, ať už je to spjaté s nějakou osobou, nebo věcí. Když má chvíli čas, velmi ráda si čte. Co se týče boje, snaží se, ale stále ještě neobjevila dost dobrou motivaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea