Gia Lady Şirin

12. dubna 2014 v 11:29 |  Obyvatelé Llynwen
Přezdívka hráče: LeaD
Jméno postavy: Gia Lady Şirin
Věk: 20
Patron:
Ben (neoriginální, jí se přesto to jméno strašně líbí)
Původ: Obyvatelka Llynwen
Face claim: Megan Fox
Vzhled: Její jméno v překladu znaméná Lady Roztomilá. Hmmm, roztomilá není. už kvůli své dokonalé postavě, kterou si musela vycvičit. Husté, tmavé vlasy po zadek, jí lemují oválný obličej. Malé oči si často maluje poze voděodolnou řasenkou. Pyšná je pak na svůj nos. Přesně takový, jak si ona myslí, přeje každá dospívající žena. Rty mají hedvábnou strukturu, takže se krásně spojí s vypnutou a stejně hedvábnou pokožkou. V nich se bělají rovné zoubky, které už přežily rovnátka. Obličej celkově působí nafrněně. Nepomáhá tomu i přísně vytrhané obočí. Nosí odvážné kousky. Libuje si v rafinovanostech. Průhledné oblečení jí není cizí už vůbec.

Povaha: Gia je opravdu silná povaha. Dokáže svou otevřeností a drzostí ohromit každého. Její odpovědi jsou skoro vždy strohé, což nemile překvapí lidi kamarádského typu. Díky tomu (a své kráse) se stala miláčkem spíš kluků, než holek. Ty ji nenávidí. Takže si dokáže prosadit svou vůli, bohužel na úkor ostatních. Taky se moc často nestává, že je hlubokomyslná. Prostě vypálí odpověď, která jí přijde na jazyk. Jedno z jejich tetování zní jako všem známé pořekadlo "co na srdci, to na jazyku." bylo to její první tetování. I když se někdy chová jako barbie, v tom špatném slova smyslu, není vůbec hloupá. Drzá, možná namyšlená, ale to se nepojí s hloupostí. K takovým lidem bývá hnusná, pokud se s nimi vůbec dá do řeči. Jsou jí odporní. Jak jinak bych ji ještě popsala. nejlépe se to uvede v nějakém příkladě. Tak třeba proti ní jde pěkný kluk po pláži. Typické. A co ona? začne se předvádět a dělat borku. Druhá fáze? když s ní promluví, tak si hraje na křehkou květinku. Po pár dnech zjistí, že je to strašný idiot. Někdy si sama sobě připadá směšná. Přesto jí to baví. Protože navzdory všemu se ráda směje. Když je sama může působit trochu unaveně. Každý den je totiž velmi aktivní. Občas to se svou horlivostí přehání. všeho nechájen když se děje něco důležitého. Promění se v skoro jiného člověka. Pořád sice musí být nad vším narch a vše organizovat, ale konečně poslouchá i ostatní. Nikdy však nepropadne panice. K násilí spíš tíhne, než aby se ho bála. Je to trochu sadistka. Ale milovat, to ona dokáže skvěle. když už si vás oblíbí, nepustí.
Historie: Ve zkratce. Nebyla vždy dokonalá. Není vlastně ani teď. Narodila se zde. Její rodiče pořád žijí. Jako malá byla dost baculatá a taková ta šedá myš. Postupem času začala posilovat, běhat a získávala si tak sebevědomí. Od patnácti byla nejpopulárnější ve škole. Začala si zvykat. Měla průměrné známky, tím myslím opravdu průměrné (3). Začala pracovat u formulí tady na ostrově. na startu samozřejmě se procházela jako modelka. Postupně se o ně začala zajímat víc. Dokonce jednu vlastní, společně s autem (audi) a čtyřkolkou. Plánuje ještě motorku. Její rodiče i ona jsou zazobaní. začala se čím dál tím víc chovat jako kluk. Rvala se a rodiče byli kupodivu spokojení. Konečně se ubrání lovcům. A ona měla pohodlné dětství. spoustu falešných kamarádek, pěkných kluků. A první pořádná láska s holkou. Tak to jde vlastně až do jejích dvaceti.
Zájmy: Její přední zájem patří jejímu patronovi.Miluje slunění a vodní sporty. Zmrzlinu a povalování. Její vášní jsou rychlá auta a další jim podobné, alkohol, občas drogy. Prostě užívání si života. Nesnáší jakoukoli práci, například zahradničení. Maximálně tak opravovat, nebo lakovat auta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea