Andrew Dean Harkness

2. května 2014 v 21:20 | Rhea |  Obyvatelé Llynwen
Přezdívka hráče: Andy
Jméno postavy: Andrew Dean Harkness
Věk: 20
Patron:
Finnick
Ježek bělobřichý
Původ: Obyvatel Llynwen
Face claim: Joseph Gordon-Levitt
Vzhled: Co se výšky týče, moc naděleno mu nebylo a tak spíše připomíná hobita. Nějaké to svastvo na jeho postavě určitě nalezneme. Na hlavě mu trůní věčně pocuchaná blonďatá čupřina a dodává mu jakýsi ležérní vzhled. Z pod obočí na Vás koukají věčně usměvavá, oříškově hnědá kukadla mezi kterými se nachází široký a ne moc dlouhý nos. Při úsměvu se jeho rty roztáhnou do ještě delší křivky než ve které spočívají normálně. U něj by se rozhodně dalo říct, že se směje od ucha k uchu a

myslet to do slova. Dobře, skoro doslova. Za zmínku by také možná stály i jeho uši, které mírně odstávají. Andrew vlastně vypadá spíš roztomile než-li mužně. Nejčastěji nosí volné košile, které má málokdy dopnuté až ke krku a tak vykukuje i jeho celkem vypracovaná hruď. Co se kalhot týče, nejradši nosí volné plátěné kraťasy ke kolenům a když je chladno, vymění je za džíny, také spíš volnější než upnuté. Na jeho končetinách a vlastně všude možně po těle má dost různorodých jizev, jedna delší, jedna krátká ale u většiny ani pořádně neví, jak k nim přišel.
Povaha:Je to dobrák od kosti, možná někdy až moc. Snadno lidem důveřuje, ale jak se říká, všeho moc škodí. Je to ten tip člověka, který vám hned skočí na špek a není těžké ho napálit. Do všeho se valí jako dělová koule. Po hlavě a bez jakéhokoliv rozmyšlení. Na druhou stranu je to takový kamarád do deště a neopustí svého přítele jen kvůli nějaké prkotině. Ve společnosti je to vždycky ten oblíbenější a nezkazí žádnou legraci, pokud tedy nepřekočí určitou hranici. To se pak drží stranou a snaží se do toho nemíchat a nemít problémy. Snaží se s každým vyjít a nejdřív ho poznat, než si na něj udělá názor. Ovšem ne vždy se to vyplatí. Obecně je spíš nešikovný než šikovný. Zakopává, věci mu padají z rukou, umí si ale ze sebe udělat legraci a proto se mu nestává že by se mu někdo vysmíval. A i kdyby, on si z toho hlavu dělat nebude. Není to žádný trémař a oslovit nějakou pěknou slečnu mu nedělá žádný problém, ovšem na vztahy zatím moc štěstí neměl a kvůli předchozím problémům je ani nijak nevyhledává.
Zájmy: Rád se tak různě toulá po venku a dělá pitominky s přáteli. Jeho kroky také často míří směrem ke kuchyni kde tak různě uzobává a ozobává co mu přijde pod ruku. Někdy taky zkusí něco uvařit a jak mu to jde! Tento koníček ale zatím úspěšně před ostatními skrývá, co by si o něm mysleli? Přezdívka Kuchtička Andy je to poslední co potřebuje. Také na hudbu nezapomíná, už nějaký ten pátek hraje na akustickou kytaru, kterou si nanejvýš cenní a málokomu ji půjčí. A pak tu je samozřejmě sport a trénink. Andrew je nejlepší v boji "na přímo", ať už s nožem, či jen holýma rukama. Také je to dobrý běžec a jeho vytrvalost není zanedbatelná. Ovšem zas po něm nechtějte žádné lození po stromech nebo po skalách, to by nemuselo dopadnout dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea