Angelica Hunt

2. května 2014 v 21:29 |  Obyvatelé Llynwen

Fotka není funkční pošli, prosím jinou.

Přezdívka hráče: Apple
Jméno postavy: Angelica Hunt
Věk: 20
Patron: Pošli přesnější odkaz na patrona.
Mistica
Vlk černý
Původ: Obyvatelka Llynwen
Face claim: Angelina Jolie
Vzhled: Angelina vypadá na mnohem víc než jí je. Někteří by jí tipovali na 25, jiní zase na 23 .. je to různé, podle toho jak se obleče a nalíčí. Výšku byste odhadli asi na 157 cm a její váha je optimální k její výšce. Její postava je hubená, vysportovaná, ale i přesto má jemné ženské rysy a křivky. Svaly byste na ní našli hlavně v oblasti nohou, paží a sem tam i na břiše. Obličej má jakžtakž oválný, lemují ho zvlněné tmavě hnědé vlasy, které sahají až po zadek. Nejčastěji si je upravý do copu nebo si je nechá rozpuštěné. Oči mají narozdíl od vlasů světle modrou barvu. Obočí je krásně vytvarované. Za nos se nemá co stydět, právě naopak je na něj hrdá. A nakonec pod nosem sídlí krásně tvarované rty,

které nejsou ani plné ani úzké, prostě zlatý střed. V ústech má dvě hezky rovné řady bílých zubů. Nejčastěji jako líčení používá vodě odolnou řasenku, trochu pudru a lesk na rty, ale ten jen zřídkakdy. Má dvě tetování, které si nechala vytetovat kolem devatenácti let. Jedno z nich je na levé lopatce v podobě pěti čar, které vypadají jako od zvířete jenom jsou trochu zkrášlené. No a druhé sídlí na levém rameni. Je v podobě písma, které ani ona sama nechápe .. i když možná chápe, ale nechce to říct. Ozdoby moc nenosí, leda tak na levé ruce vodo těsné hodinky. A nakonec přejdeme k oblečení. Slečna Hunt si nepotrpý na daný styl. Nejradši ho míxuje. Nemá ráda volné oblečení a nikdy na sobě nemá víc jak (počítá se i spodní prádlo a ponožky) šest kusů oblečení. Nejčastěji je to tílko a kraťase či rifle. Na nohy si obuje obyčejné tenisky ve kterých se jí v pohodě běhá.
Povaha:No .. tak to jsem zvědavá jak pochopíte popis povahy této dívky. Bože, proč je pro mě povaha vždycky tak složitá. Angelica je silná osobnost, ale podle toho v jakém smyslu. Je milá to ano, ale dokáže být i hodně drzá. Mezi její další vlastnosti patří ochota, průbojnost, vytrvalost, odvaha a inteligence (i když to tak často nevypadá). Z hlubokého srdce nesnáší lidi, kteří dělají trágedii z toho, že se musí hrabat v hlíně nebo .. no prostě nesnáší fifleny, namyšlence a trochu i zbabělce. Vždy už od třinácti let mohla mít nejlepší kluky ve škole a v okolí, ale ona ne. Kluci jí nezajímali, ale často se stávalo, že šla s nějakým klukem se projít. A ten kluk měl přítelkyni no a víte asi jak to dopadlo. Udělala si z té holky nepřítelkyni jenom proto, že si ta holka myslela, že chce Anglica toho kluka pro sebe. Takto si nadělala mezi děvčaty hodně nepřátel, ale jí to nevadilo, protože si vždy stála za svým. A to mě přivádí na myšlenku, že si vždy prosadí co chce. A ještě jednou k těm klukům. Pokud si nějakého oblíbí nepustí. Dokáže milovat hodně, jenom většinou nemá koho. Dalo by se říct, že je vegetariánka, ale není. Tak dál. Ráda se směje, pokud má s kým. A její negativní vlastností je občas zbrklost a nerozvážnost.
Historie: Jenom stručně. Angelica se narodila tady na ostrově. Její rodiče doposud žijí. Ve škole si vedla velmi dobře. Od desíti let začala pomalu s výcvikem v boji. O rok později se začala učit hrát na violu. Neměla zatím žádného přítele, ale i tak doufá, že se do nějaké chlapce zamiluje. V devatenácti si nechala uděla obě dvě tetování.
Zájmy: Tady tato slečna miluje zbraně všeho druhu a boj. Ráda se pere s kýmkoli a čímkoli. Často chodí ozbrojená nebo vlastně pořád. Nejčastěji je ozbrojená zbraní nebo aspoň nožem. Dále miluje sport všeho druhu. Je velmi vašnivá sportovkyně. Cvičí judo, karate apd .. přitom je na sebe velmi tvrdá, takže například, když celý den věnuju tréninku dojde v noci domů padne oblečená na pohovku a hned na to usne. Ale i přesto všechno má v sobě ještě tu dívčí část. Ráda čte, tančí a hraje na violu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uk 'sulové Uk 'sulové | Web | 15. července 2014 v 12:13 | Reagovat

Je to zhruba měsíc, kdy smečku Uk´sulů postihla nemoc, která napadla skoro celou smečku. Jejich Alfa však přežila a proto hledá nové členy do smečky, pro obnovení Uk´sulských tradic i genů. Neváhejte a pojďte zaplnit smečku a obnovit tradice.
http://uk-sulove.webnode.cz

Nebo aspoň rádi vyměníme ikonky. Více v rubrice spolupráce.

2 Tábor Polokrvných Tábor Polokrvných | Web | 27. října 2014 v 16:59 | Reagovat

Like dávam! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolupráce

× ×
Každý obsah na blogu patří nám. Kopírování se přísně trestá.
× Založeno 8. března 2014 v 19:11 ×
SiM × Rhea